ارائه انواع خدمات چاپ

چاپ سیلک ، چاپ غلطک، چاپ دیجیتال

ارائه انواع محصولات نایلونی

نایلون حبابدار سه لایه

ارائه انواع محصولات نایلونی فروش اینترنتی انواع محصولات

نایلون دسته موزی بهمراه دورنگ چاپ یک طرف

نایلون نایلکسی (ترکیبی) 75000ريال

 

معرفی شرکت البرز پلاست

تولید کننده انواع نایلون ، نایلکس ، حبابدا ر، نایلون استرچ، شیرینگ، نایلون عریض کشاورزی ، سلفون ، فریزر، کیسه زباله ، متالایز

نایلون شیرینگ

محصول شرکت البرز پلاست

 

((البرز پلاست تولید کننده انواع محصولا ت نایلونی))

مقدمه 

یکی از محصولات و تولیدات البرز پلاست ، نایلون شیرینگ می باشد که از ترکیب مواد اولیه  LDPE و LLDPE  و با فرمولاسیون ویژه تولید می گردد . بدین معنا که مشاورین ما با توجه به نیاز مشتری و نوع و نحوه بسته بندی ، فرمولی ارائه می دهند که محصول شما به خوبی بسته بندی شده و این لفاف شرینگ دارای بهترین خواص مکانیکی و ظاهری باشد .

همچنین می توان بنا به درخواست مشتری و شکل ظاهری محصول ، فرمولاسیون را طوری تغییر داد تا میزان و درصد شیرینگ شدن در راستای MD

(درازا و جهت رول ) و TD ( پهنای رول ) کنترل شده باشد .

نایلون شرینگ چینش محصول را آسان تر می کند ،همچنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد . فیلم شرینک می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود .

 

در دنیای امروز با رقابت شدید برای فروش محصول ، 2 نکته بسیار اساسی برای بسته بندی حائز اهمیت است :

1 . زیبایی و شکیل بودن

2 . مقرون به صرفه بودن و قابلیت رقابت داشتن

 

 بنا بر این پیشنهاد ما به شما برای بسته بندی محصولات ، استفاده از Collation shrink film می باشد . یعنی بسته بندی محصول به صورت چند تایی و چینش و حمل آسان ، حذف کارتن و نمایش بهتر محصول . 

 

موارد کاربرد نایلون شیرینگ  :

این نایلون ها برای بسته بندی و عایق کردن  کالا در برابر رطوبت  استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی اجناس کشیده می شودو با اعمال حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن به حالت استحکام اولیه در می آید.البته این نایلون در صنعت های مختلف مانند کاشی وسرامیک ،نوشابه و آب معدنی،بسته بندی قوطی ، مواد غذایی ، بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات ، کارتن ، شیشه های سکوریت ، آجر ، پشم شیشه ، سنگ های نمای ساختمان ، قطعات خودرو و ... و کلیه صنعت مواد غذایی  استفاده میشود

 

مشخصات محصول :

 

عرض رول                 : 5 سانت الی 200 سانت 

ضخامت  تک لایه      : 30 میکرون الی 250 میکرون  (0.3 الی 0.25) 

ضخامت 2 لا (تونلی)   : 60 میکرون الی 500 میکرون  (0.6 الی 0.50)

قطر بوبین داخلی      : 76 میلیمتر - 3 اینچ

 متراژ رول               : بر اساس سفارش مشتری

 رنگ زمینه              : شفاف  ( سفارشات رنگی هم پذیرفته می شود ) 

 

با قابلیت چاپ تا 4 رنگ

انعطاف پذیری عالی

قابلیت استفاده با دستگاه های تمام اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و دستی

حفظ مشخصات ، اجزای مفید و جلوگیری از تولید ضایعات امر بسیار مهمی در تولید نایلون شیرینگ می باشد . به تبعیت از خواسته های مصرف کنندگان و با در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی وبروزترین دستگاه های روز دنیا و همینطور مواد اولیه اصلی ، تولید شرینک نایلون مرغوب میسر شده است . این محصول بر اساس در خواست مصرف کنندگان این نوع نایلون با مواد افزودنی 3 در صدی در طول 2 سال در طبیعت محو میشود ، با 6 درصد افزودمی در 1 سال و با اضافه کردن 9 درصد افزودنی در طول 6 ماه در طبیعت محو خواهند شد .
البرز پلاست محصولات خود را با بیشترین کیفیت و با نازل ترین قیمت ها تضمین می نماید .


اطلاعات فنی

نایلون شرینگ با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین (Aype G03-5 and G03-21T coded products) تولید میشود .
این محصولات متشکل از Petkim و افزودنی هایی میباشند که بر اساس نوع محصول مقدار آنها مشخص شده و در اندازه خاصی منقبض خواهند شد .
نایلون شرینگ محصولی میباشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد .
پوسته شرینگ در محدوده دمای بین 108 تا 122 درجه سانتیگراد با استفاده از مواد اولیهPetkim G03-5 تولید می گردد و در مرحله اول شرینگ ها داخل دستگاه قرار گرفته و در مرحله دوم نیز در جهت مخالف و در دمای 5 درجه بالا تر از دمای دستگاه قرار می گیرند .
از آنجایی که نایلون شرینگ خاصیت شکل پذیری زیادی را دارد در طول تولید باید طرز تولید و نوع دستگاه باید بر گرفته از شمایل محصول نهایی باشد .
در طول آزمایش در محیط آزمایشگاهی به وضوح قابل مشاهده است که هر چه فشردگی و تورم در شرینگ افزایش پیدا میکند به همان میزان طول شرینگ نیز کاهش می یابد .
هنگامی که نسبت ضربه به هد خروجی از 1/1 به 3/1 افزایش پیدا میکند یک افزایش ناچیز بر سطح افقی قابل مشاهده است .
علاوه بر آن سرعت پیچش قلاب نیز بر روی شرینگ کردن تاثیر مستقیم دارد .
همانطور که از مراحل یاد شده مشخص است مراحل تولید باید کاملا بر اساس اطلاعات مشتری برنامه ریزی شود .
نایلون شرینگ در سایز های متفاوت تولید می شود که از 6 سانتیمتر شروع و به 90 سانتیمتر با ضخامت های بین 30 تا 400 میکرون ختم می گردد .
مصرف کنندگان باید به طول ، عرض و وزن محصول خود توجه کنند تا متناسب با محصول آنها شرینگ در ابعاد و مشخصات خاصی عرضه گردد .
داشتن اطلاعات دقیق از طول ، عرض و وزن محصول می تواند در اقتصادی بودن شرینگ نهایی بسیار تعیین کننده باشد .
برای مثال اگر یک مصرف کننده که ماهانه 1000 کیلوگرم از شرینگ 60سانتیمتر استفاده میکند و 2.0 Tl هم بابت هر کیلو بپردازد ، اگر از شرینگ 60 ساتنیمتر عرض ، 100 سانتیمتر طول و ضخامت 70 میکرون استفاده کند در اصل بیش ازحد نیاز خود استفاده کرده است ، بدین منظور 39 گرم هر شرینگ وزن خواهد داشت .اگر همان محصول با ضخامت 60 میکرون تولید گردد و این ضخامت درست باشد هر شرینگ 33 گرم وزن خواهد داشت پس خواهیم داشت 39 gr * 2 =7.8 kg ، 33 gr *2 =6.6 kg پس اگر مصرف کننده ماهیانه 100 kg مصرف کند میشود 1000kg /39gr=25.641 شرینگ بطوریکه در اندازه های درست میشود 1000kg/33gr=30.303 که این معادله بدین معناست که مشتری در صورتی که میزان درست را در اختیار تولید کننده نگذارد مجبور به پرداخت 15 درصد هزینه اضافی خواهد بود . علاوه بر آن هزینه اضافی برق نیز محاسبه خواهد شد .


تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  برچسب ها

  شیرنگ

  نایلون شیرینگ

  نایلون بسته بندی

  نایلون

  شیرنگ شفاف

  ششیرینگ دولایه

  شیرینگ تک لایه


  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  5 + 4 = ?